Nurol Çözümleri
N-Finance N-light N-Green N-More N-Space N-Connect N-Power
Mask
N-Finance

N-Finance

Gayrimenkul yatırımı yaparken kendinizi güvende hissedeceğiniz, başarılı ikinci el yönetimi sununan bir yatırım modeli olsa nasıl olur?

N-Finance ile birlikte yüksek aylık getiri garantisi veren finansal bir çözüm sunuyoruz.

Gayrimenkul yatırımlarında karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri yatırımın yanlış yönetilmesidir. N-Finance çözümümüz ile yüksek aylık getiri almanızı garanti altına alıyoruz.  

N-Finance, 20 yılın altında geri dönüşü olan, yüksek aylık getiri garantisi veren Nurol GYO’ya ait bir finansal çözümdür.

İstanbul’da 35-40 yıla çıkan gayrimenkul geri dönüş süresini doğru ve değerinde 2. el yönetimi ile 15 yıla kadar düşürüyoruz. 

N-Finance ile tercih ettiğiniz gayrimenkul tipine göre 48 ay boyunca 3 bin 500 TL ile 20 bin TL arasında getiri garantisi veriyoruz. Bu şekilde, düşük peşinat ve düşük taksit ödeyerek yüksek getiriye sahip bir yatırım yapmanızı sağlıyoruz.

Siz gayrimenkul seçiminizi yaptıktan sonra sadece peşinat ile dairenizi hemen teslim alıyorsunuz. Nurol GYO yatırımınızın 5 yıl sonra ulaşılabileceği aylık getiriyi ilk günden itibaren 48 ay boyunca size ödüyor. 12 ve 24 ay sonra ,5 ara ödemeler yapıyorsunuz. Kalan %65’i ise banka kredisi ile ödeyebiliyorsunuz.

Her şey doğru yatırımdan daha doğru getiri alabilmeniz için Bir Nurol GYO ayrıcalığı olan N-Finance ile hayat N’Güzel 

N-Finance Çözümleri

• 15 yıla varan geri dönüş süreleri
• 48 Ay getiri garantisi
• Değerinde kiraya verme
• Düşük peşinat ve düşük taksit
• Ödeme kolaylığı
• Rekabet üstü yatırım fırsatı
• Profesyonel 2. el yönetimi

BİLGİ FORMU
X

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Nurol GYO ile paylaşmış olduğum iletişim adreslerime, doğrudan veya dolaylı olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla ileti gönderilmesine, kişisel verilerimin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla Nurol GYO tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, kullanım alışkanlıklarıma ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesine, bu çerçevede kişisel verilerimin Nurol GYO’nun doğrudan veya dolaylı ortakları ve iştirakleri ile paylaşılmasına, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nı okuduğumu ve anladığımı kabul ederek izin veriyorum.