Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin Twitter Sayfamızı Ziyaret Edin Instagram Sayfamızı Ziyaret Edin YouTube Sayfamızı Ziyaret Edin Sizi Arayalım

DESIGNER OUTLET

Nurol Park konforlu konutları, modern ofisleri, hareketli cadde yaşamından esinlenen alışveriş alanları ve geniş peyzaj alanlarıyla keyifli bir yaşam sunuyor. Ayrıca 29.000 m2’lik, tek kat üzerine kurulmuş, Türkiye’nin ilk Designer Outlet’i, “OASIS Designer Outlet’de” Nurol Park’ta. Türkiye’de ilk kez en prestijli dünya markaları en uygun fiyatlar ve çeşitlerle “OASIS Designer Outlet” çatısı altında bir araya gelecekler.

Burada bulunan mağazalar ile Nurol Park ziyaretcilerine cıvıl cıvıl bir alışveriş atmosferi sunuyor olacak. 7,500 m2’lik, tüm hava şartlarına hazırlıklı/korunaklı açık hava yeme-içme alanıyla da bölgenin geniş lezzet çeşitleri de Nurol Park karma projesinde yer alacak. Yeni bir cazibe merkezi olacak olan Nurol Park, bölgenin değerinin yükselmesine de güçlü katkı sağlayacak. Tüm yaş gruplarına hitap eden, sürdürülebilir kaliteli bir yaşam için fiziksel aktiviteleri barındıran açık ve kapalı eğlence merkezleri bulunacaktır. Diğer AVM'lerden farklı olarak, özel olarak seçilen restaurantlar kendilerine özel tasarlanan mekanlarda dünya mutfaklarından lezzetler sunacaklar. Alışveriş alışkanlıklarından esinlenerek aynı düzlemde konumlandırılan, yerli ve yabancı markaların yer aldığı mağazalar ziyaretçilerine erişim rahatlığı da sağlamaktadır. Nurol Park sakinleri dilerse ev ve ofisini aynı yaşam alanına taşıyabilecek, dostlarını ağırlayabilecekler, yeşillikler içinde yürüyüşler ve spor aktiviteleri gercekleştirerek sağlıklı bir hayatın keyfini yaşayacak. Kolay ve modern ulaşım imkanı E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspres yolu üzerinde bulunan Nurol Park prestijli konumuyla, kolay ve modern ulaşım imkanı sunuyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havaalanı Projesi’nin ulaşım alternatiflerine çok yakın olan Nurol Park’ın hemen yanında bulunan iki metro durağı da, şehrin her yerine kolay ulaşımı mümkün kılıyor.

 
 

Bu yazıyı paylaşın

 
 
 
  • LOFT
  • RESIDENCE
  • TOWER